Quady

QuadyQuadów, czyli motocykli na czterech kołach to idealna forma zabawy i rekreacji dla osób, które chciałyby poczuć dreszcz emocji.

Uczestnicy początkowo zapoznają się z budową quadów oraz uzyskują podstawowe informacje na ich temat. Później pod okiem instruktora, na specjalnie wyznaczonej trasie uczą się prowadzenia tych pojazdów, sposobu skrętu, techniki dodawania gazu oraz innych ważnych elementów pozwalających na doskonalenie nabytych wcześniej umiejętności.

Kulminacyjnym momentem imprezy jest próba czasowa. Wszyscy uczestnicy muszą po kolei pokonać nową nieznaną i trudniejszą od poprzedniej trasę. Tym razem emocje są jeszcze większe, ponieważ zawodnicy czują presję czasu i pragną jak najszybciej dotrzeć do mety. Pośpiech często skutkuje licznymi błędami technicznymi, za co instruktorzy przyznają punkty karne.

Po ukończeniu próby przez wszystkich zawodników, następuje oficjalne podsumowanie wyścigu oraz wręczenie nagród. Najlepsi otrzymują prawdziwe puchary, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

 

 

Go to top